Martin Kováč – proč kandiduji

Jmenuji se Martin Kováč, mám 25 let, jsem orlovský rodák. Jsem podnikatel – OSVČ, znáte mně jako provozovatele restaurace „Pegas“ v Orlové – Lutyni. Současně pracuji i v nové, špičkové restauraci „The Pub Ostrava“ (naproti Karolíny), kde vaří můj dobrý kamarád , přezdívaný „orlovský Pohlreich“. Příležitostně též pracuji na Zámečku v Petrovicích u Karviné. Chci dále žít v Orlové, a proto se zajímám o komunální Orlovskou politiku a chci se v ní aktivně angažovat.

Zejména bych chtěl přispět k vybudování nových parkovacích míst, když pro orlovského občana na sídlišti dobře zaparkovat je každodenním problémem. Nelíbí se mi automaty v centru města.

Je třeba udělat pořádek s teplem a odpady, kdy cena tepla by mohla být nižší a rovněž tak poplatky za odpady. Zastupitelstva města by se mohla konat odpoledne, aby lidé na ně mohli přijít, současně jsem názoru, že by z konání zastupitelstva měl být pořízen televizní sestřih, který by pak byl vysílán na orlovském Polaru. Samozřejmě je se třeba zasadit o urychlenou výstavbu nového náměstí a letního koupaliště.

K mým koníčkům patří kromě mé práce tenis, cestování a bojové umění (v klubu vedeném Adreem Karafou).

ZMĚŇME SPOLU ORLOVOU!!